петак, 14 август 2020
×

Упозорење

JUser: :_load: Није могуће учитати корисника са ИД: 227

JUser: :_load: Није могуће учитати корисника са ИД: 206

JUser: :_load: Није могуће учитати корисника са ИД: 205

10 ЗЛАТНИХ МЕДАЉА ЗА ГРОЧАНЕ Меморијални турнир ,, СЛОБОДАН ВУЧИНИЋ ,,

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна
 

Дана 17.10.2015.године у организацији Шотокан Карате Савеза Србије одржан је Меморијални турнир ,, СЛОБОДАН ВУЧИНИЋ ,, у Хали СЦ - БАЊИЦА у Београду са почетком од 10.00 часова.

На наведеном турниру учествовали су: ШОТОКАН КАРАТЕ САВЕЗ СРБИЈЕ, ФУДОКАН КАРАТЕ САВЕЗ СРБИЈЕ и КЈОКУШИНКАИ КАРАТЕ САВЕЗ СРБИЈЕ са својим Клубовима у оквиру својих Савеза.

Почетак такмичења је отворио Директор турнира Сенсеи Драган Радојичић и као домаћин турнира КАРАТЕ КЛУБ ,, СЛОБОДАН ВУЧИНИЋ ,, из Београда.

На такмичењу по списковима је учествовало око 700. такмичара из три Савеза, док је из КЈОКУШИНКАИ КАРАТЕ САВЕЗА СРБИЈЕ у ФУЛ - КОНТАКТУ по изјави председника Савеза Шихан Славка Симоновића учествовало око 70. такмичара из : ККК - КОБРА из Врчина, ККК - ШКОРПИОН из Гроцке, ККК - ПОСКОК из Београда, ККК - Стршљен из Београда, ККК - ЛАВ из Пирота. Као гости у Кјокушинкаи каратеу ( ФУЛ КОНТАКТУ ) наступали су са својим такмичарима чланови из БиХ - Републике Српске, КБК - ГРЧИЦА из Брчког и АШИХАРА КАИКАН КЛУБ ,, ТИГРОВИ ,, из Пирота. Са подручја Градске општине Гроцка учествовали су два Клуба у КЈОКУШИНКАИ КАРАТЕУ и остварили следеће резултате:

КЈОКУШИНКАИ КАРАТЕ КЛУБ ,, КОБРА ,, из Врчина:

ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ: 8. ком. 1. Вања Стевановић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу јуниорки 2. Александар Кнежевић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу ст. јуниора 3. Вељко Ђорђевић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу јуниора 4. Александра Савић ( КУМИТЕ - БОРБА ) у рангу мл.јуниорки 5. Сава Ђорђевић 8 КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу пионира 6. Лазар Крантић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу пионира 7. Мина Стевановић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу мл.пионирки 8. Виктор Демировић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу мл.пионира СРЕБРНЕ МЕДАЉЕ: 4. ком. 1. Андрија Павловић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу пионира 2. Алекса Дукић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу пионира 3. Филип Маринковић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу пионира 4. Бошко Маринковић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу мл.пионира БРОНЗАНЕ МЕДАЉЕ: 2. ком. 1. Урош Андрић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу пионира 2. Лазар Томић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу полетараца УКУПНО = 14.медаља

КЈОКУШИНКАИ КАРАТЕ КЛУБ ,, ШКОРПИОН ,, из Гроцке:

 

ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ: 2.ком. 1. Јована Обрадовић ( КАТЕ ) у рангу сениорки 2. Лазар Јанковић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу кадета СРЕБРНЕ МЕДАЉЕ: 3.ком. 1. Милош Панић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу сениора 2. Анђела Гачић ( КАТЕ ) у рангу сениорки 3. Алекса Петровић ( КУМИТЕ - БОРБЕ ) у рангу јуниора БРОНЗАНЕ МЕДАЉЕ: НЕМА

УКУПНО = 5.медаља

Најчитаније