JUser: :_load: Није могуће учитати корисника са ИД: 206

JUser: :_load: Није могуће учитати корисника са ИД: 205

ВЕЧЕРАС ФИНАЛЕ Полуфинално вече Малог ноћног турнира Умчари 2016

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

На велико разочарање бројне умчарачке публике која их је целу утакмицу бодрила, Романтичари, нису успели да се изборе за пролаз у финале. Романтичари су утакмицу повели са 1:0, али је недуго затим Пекара АС успела да резултат изједначи и прво полувреме заврши са два гола предности (2:4). У другом полувремену, Романтичари су успели да дају још један гол и смање предност противника. Последњи гол на утакмици постигли су Бегаљичани из пенала, који је досуђен након што су Романтичари направили шести прекршај. Утакмица је завршена резултатом 3:5 у корист Пекаре АС која се на тај начин пласирала у финале турнира. Стрелци за Романтичаре били су Пантић са једним и Радаковић са два поготка, док су за Пекару АС стрелци били Ребрања и Стевановић М. са по једним и Стевановић С. са три поготка. Коначан резултат: 20:30 РОМАНТИЧАРИ - ПЕКАРА АС 3:5 Други полуфинални меч одиграли су Нил Транс и К-Тим. Иако је Рашић (Нил Транс) два пута успео да изједначи резултат (1:1, 2:2), К-Тим је упорно водио и утакмицу завршио победом од 2:3. Како су их у другом полувремену играчи К-Тима седам пута фаулирали, играчи Нил Транса су испустили две прилике да изнуђеним пеналима преокрену резултат у своју корист и нађу се у финалу. Голове за К-Тим дали су Михајловић и Кузмановић. У борби за треће место, фаворити су Романтичари. Не само што су лидерском позицијом били боље рангирани на табели од Нил Транса који је био шести, већ су их у осмом колу победили резултатом од 3:2 и имали 9 бодова више у односу на њих. Коначан резултат: 21:30 НИЛ ТРАНС - К-ТИМ 2:3 У финалу ће играти Пекара АС против К-Тима. Ове две екипе су се већ сусреле у осмом колу и том приликом је К-Тим поразио Пекару АС резултатом 3:1. Међутим, Пекара АС је током девет одиграних кола имала више победа (5) од К-Тима (3) и била боље рангирана, па је исход финала крајње неизвестан. У међувремену, након утакмице за треће место, одржаће се мини турнир у женском рукомету за девојчице 2005. годиште и млађе. Девојчице из ОРК Умчари биће домаћини рукометашицама РК Космај из Раље и РК Ударник из Лозовика.

Програм финалне вечери Малог ноћног турнира Умчари 2016

20:15 Романтичари - Нил Транс (Утакмица за треће место) 21:00 Мини турнир у женском рукомету за девојчице 2005. годиште и млађе 22:00 Пекара АС - К-Тим (Утакмица за прво место) . Додела награда   Душан Јанковић